Ürün ayrıntıları Menşe yeri Shenzhen, Çin
Marka adı ANGNET/OEM
Model numarası SC APC adaptörü
Ödeme & teslimat koşulları Min sipariş miktarı 1000 Adet
Fiyat 0.05~0.3USD/PCS
Ambalaj bilgileri 50 adet / blister kutu, 2000 adet / karton
Ödeme koşulları T/T, Western Union, MoneyGram, l/c, D/A, D/P
Yetenek temini 1000000pcs/ay
Özellikleri ve detayları model adı: SC APC Fiber Optik Adaptörler
Fiber Kanal: Simplex
Fiber Modu: SM
Kol malzemesi: zirkonyum oksit seramik
Renk: yeşil
Ekleme kaybı: ≤0.2dB
Uygulama: Telekomünikasyon ağları
Ürün Açıklaması >
Bunları da beğenebilirsin
PBT Konut ile E2000 Fiber Optik Kablo Adaptörü APC Tipi Yeşil Renk

PBT Konut ile E2000 Fiber Optik Kablo Adaptörü APC Tipi Yeşil Renk

FTTH İçin Yüksek Hassasiyetli Singlemode Fiber Optik Adaptör Yeşil Renkli SC APC

FTTH İçin Yüksek Hassasiyetli Singlemode Fiber Optik Adaptör Yeşil Renkli SC APC

Telekomünikasyon Ağları için Pasif Fiber Optik Adaptör SC Konnektörü

Telekomünikasyon Ağları için Pasif Fiber Optik Adaptör SC Konnektörü

Yeşil Plastik Bölme ile 0.2dB Ekle Kaybı Tek Modlu Fiber Adaptör

Yeşil Plastik Bölme ile 0.2dB Ekle Kaybı Tek Modlu Fiber Adaptör

Şirket profili
Shenzhen Angnet Technology Co., Ltd.
Onaylı Tedarikçi
Trust Seal Verified Suplier
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir