Ürün ayrıntıları Menşe yeri Shenzhen, Çin
Marka adı ANGNET/OEM
Model numarası SC
Ödeme & teslimat koşulları Min sipariş miktarı 200 adet
Fiyat 0.5~0.8USD/PCS
Ambalaj bilgileri 100pcs/kutu, 1000pcs/karton
Ödeme koşulları T/T, Western Union, MoneyGram, l/c, D/A, D/P
Özellikleri ve detayları model adı: SC hızlı bağlayıcı
Fiber Modu: Tek modu
Wavelenth: 1310nm, 1550nm
İç kaybı: ≤0.3dB
İçin kullanılan: 3.0mm kablo veya düz damla kablo bulundu
Konut renk: Mavi veya geen
Yeniden kullanılabilir: Evet
Uygulama: FTTH
Ürün Açıklaması >
Bunları da beğenebilirsin
APC Polonya Fiber Optik Hızlı Bağlantı Bir Yıl Garanti ile Kolayca Yüklendi

APC Polonya Fiber Optik Hızlı Bağlantı Bir Yıl Garanti ile Kolayca Yüklendi

E-SC Kama Tipi SC APC Fiber Konektör Sumitomo Saha Kablo Kavramasıyla Takılabilir

E-SC Kama Tipi SC APC Fiber Konektör Sumitomo Saha Kablo Kavramasıyla Takılabilir

Sonlandırılan Alan Yüklenebilir Fiber Optik Konnektör Hızlı Montaj APC Lehçe

Sonlandırılan Alan Yüklenebilir Fiber Optik Konnektör Hızlı Montaj APC Lehçe

0.3dB Hızlı Kurulum Fiber Optik Hızlı Bağlantı SC UPC Saha Kurulumu

0.3dB Hızlı Kurulum Fiber Optik Hızlı Bağlantı SC UPC Saha Kurulumu

Şirket profili
Shenzhen Angnet Technology Co., Ltd.
Onaylı Tedarikçi
Trust Seal Verified Suplier
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir