Ürün ayrıntıları Menşe yeri Shenzhen, Çin
Marka adı ANGNET/OEM
Model numarası PLC splitter
Ödeme & teslimat koşulları Min sipariş miktarı 50 adet
Fiyat 2~40USD/PCS
Ambalaj bilgileri Blister kutu ambalaj veya kutu ambalaj
Ödeme koşulları T/T, Western Union, MoneyGram, l/c, D/A, D/P
Yetenek temini 30000pcs/ay
Özellikleri ve detayları Bölünme oranı: 2: 32
Fiber türü: Singlemode G657A
Dalga boyu: 1260 - 1650nm
bağlayıcı: SC / APC veya SC / UPC
Paket tarzı: Mini modülü
Pigtail çapı: 0.9mm
Giriş / çıkış helezon uzunluğu: 1m veya 1.5m
Applitcation: PON, GPON, EPON, FTTX
Ürün Açıklaması >
Bunları da beğenebilirsin
900um Mini Çelik Boru Fiber Optik PLC Splitter 1 x 32 Passvie Network

900um Mini Çelik Boru Fiber Optik PLC Splitter 1 x 32 Passvie Network

P2T Erişim Ağları için 1 x 12 Optik PLC Splitter 0.9mm Pigtail G657A

P2T Erişim Ağları için 1 x 12 Optik PLC Splitter 0.9mm Pigtail G657A

Pasif Optik Ağ için Dengeli Tek Modlu Fiber Splitter 2 x 16

Pasif Optik Ağ için Dengeli Tek Modlu Fiber Splitter 2 x 16

Singlemode G657A Fiber Optik Bölücü 2 x 8 SC Bağlantılı 900um Pigtail Çapı

Singlemode G657A Fiber Optik Bölücü 2 x 8 SC Bağlantılı 900um Pigtail Çapı

Şirket profili
Shenzhen Angnet Technology Co., Ltd.
Onaylı Tedarikçi
Trust Seal Verified Suplier
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir