Ürün ayrıntıları Menşe yeri Shenzhen, Çin
Marka adı ANGNET/OEM
Model numarası MPO Gövde Kablo
Ödeme & teslimat koşulları Min sipariş miktarı 10 adet
Fiyat 7~38USD/PCS
Ambalaj bilgileri 1pcs/çanta
Ödeme koşulları Western Union, MoneyGram, l/c, D/A, D/P
Yetenek temini 200000pcs/ay
Özellikleri ve detayları Bağlayıcı A: 2x12 Fiber MPO
B konektörüne: 24 Fiber MPO
Fiber sayımı: 24 lifler
Fiber türü: 50 / 125um OM3 Çok Modlu
Ceket renk: su
Ürün Açıklaması >
Bunları da beğenebilirsin
MPO Fiber Optik Yama Kablosu Yüksek Yoğunluklu LC, Pembe 12LC MPO Gövde Kablo

MPO Fiber Optik Yama Kablosu Yüksek Yoğunluklu LC, Pembe 12LC MPO Gövde Kablo

Veri Merkezi İçin Multimode 50/125 OM2 MPO Patch Cord OM2 MPO - SC Breakout Kablosu

Veri Merkezi İçin Multimode 50/125 OM2 MPO Patch Cord OM2 MPO - SC Breakout Kablosu

Depolama Alanı Ağı için SC / APC için Tek Mod 12 Fiberler Mpo Breakout Kablo MPO

Depolama Alanı Ağı için SC / APC için Tek Mod 12 Fiberler Mpo Breakout Kablo MPO

Sarı Ceket Breakout Demeti MPO Patch Cord MPO Kadın SC Erkek 12 Çekirdek

Sarı Ceket Breakout Demeti MPO Patch Cord MPO Kadın SC Erkek 12 Çekirdek

Şirket profili
Shenzhen Angnet Technology Co., Ltd.
Onaylı Tedarikçi
Trust Seal Verified Suplier
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir