Ürün ayrıntıları Menşe yeri Shenzhen, Çin
Marka adı ANGNET/OEM
Model numarası ESC250D / APC
Ödeme & teslimat koşulları Min sipariş miktarı 200 adet
Fiyat 0.5~0.8USD/PCS
Ambalaj bilgileri 100pcs/kutu, 1000pcs/karton
Ödeme koşulları T/T, Western Union, MoneyGram, l/c, D/A, D/P
Özellikleri ve detayları model adı: SC / APC Hızlı Bağlayıcı
Fiş tipi: SC / APC
Uygulama: Düz FTTH kablosu
Fiber Modu: Singlemode
Ekleme kaybı: ≤ 0.3dB (1310nm ve 1550nm)
Dönüş kaybı: 50 -50dB
Çıplak Fiber Gücü Sıkın: > 5 N
Çekme dayanımı: > 30 N
Renk: yeşil
Ürün Açıklaması >
Bunları da beğenebilirsin
E-SC Kama Tipi SC APC Fiber Konektör Sumitomo Saha Kablo Kavramasıyla Takılabilir

E-SC Kama Tipi SC APC Fiber Konektör Sumitomo Saha Kablo Kavramasıyla Takılabilir

FTTH için Vidalı Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı Kullanımlık APC UPC Lehçe

FTTH için Vidalı Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı Kullanımlık APC UPC Lehçe

Sonlandırılan Alan Yüklenebilir Fiber Optik Konnektör Hızlı Montaj APC Lehçe

Sonlandırılan Alan Yüklenebilir Fiber Optik Konnektör Hızlı Montaj APC Lehçe

0.3dB Hızlı Kurulum Fiber Optik Hızlı Bağlantı SC UPC Saha Kurulumu

0.3dB Hızlı Kurulum Fiber Optik Hızlı Bağlantı SC UPC Saha Kurulumu

Şirket profili
Shenzhen Angnet Technology Co., Ltd.
Onaylı Tedarikçi
Trust Seal Verified Suplier
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir