Ürün ayrıntıları Menşe yeri Shenzhen, Çin
Marka adı ANGNET/OEM
Model numarası Fiber optik adaptörü
Ödeme & teslimat koşulları Min sipariş miktarı 1000 Adet
Fiyat 0.05~0.3USD/PCS
Ambalaj bilgileri 50 adet / blister kutu, 2000 adet / karton
Ödeme koşulları T/T, Western Union, MoneyGram, l/c, D/A, D/P
Yetenek temini 1000000pcs/ay
Özellikleri ve detayları model adı: Fiber optik adaptörü
Bağlayıcı türü: SC / LC / FC / ST / MU / E2000 / MPO / MTP Opsiyonel
Polonyalı Tipi: UPC veya APC
Fiber sayar: Tek Taraflı, Dubleks veya Dörtlü
Fiber Modu: Singlemode veya Multimode
Kol malzemesi: 403 Forbidden

403 Forbidden

Dayanıklılık: > 500 çiftleşme zamanı
Konut malzeme: Matel veya Plastik
Ekleme kaybı: ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı: -25 ° ile 70 ° C
Ürün Açıklaması >
Bunları da beğenebilirsin
PBT Konut ile E2000 Fiber Optik Kablo Adaptörü APC Tipi Yeşil Renk

PBT Konut ile E2000 Fiber Optik Kablo Adaptörü APC Tipi Yeşil Renk

Veri İşleme Ağları İçin Zirkonya Seramik Fiber Optik Adaptör Simplex Kanal

Veri İşleme Ağları İçin Zirkonya Seramik Fiber Optik Adaptör Simplex Kanal

FTTH İçin Yüksek Hassasiyetli Singlemode Fiber Optik Adaptör Yeşil Renkli SC APC

FTTH İçin Yüksek Hassasiyetli Singlemode Fiber Optik Adaptör Yeşil Renkli SC APC

Telekomünikasyon Ağları için Pasif Fiber Optik Adaptör SC Konnektörü

Telekomünikasyon Ağları için Pasif Fiber Optik Adaptör SC Konnektörü

Şirket profili
Shenzhen Angnet Technology Co., Ltd.
Onaylı Tedarikçi
Trust Seal Verified Suplier
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir