MPO MTP Gövde Kablo 12 Fiber 24 Fiber, MPO Fiber Optik Gövde Kablo 12 veya 24 Çekirdek

MPO / MTP Gövde Kablo12 fiber 24 fiber MPO Yama kablosu

MTP / MPO Gövde Kabloları, yerinde kurulum süresi ve yer tasarrufu açısından mükemmel faydalar sunan yüksek yoğunluklu uygulamalar için tasarlanmıştır. Angnet, tek modlu veya çok modlu olarak hem 12 hem de 24 ipliği destekleyen 12 ila 144 fiber (çekirdek) MTP / MPO kablo kablosu sağlar. Gövde kablosu meclisleri
MTP / MPO omurga kablolarına raflardaki ekipmanları bağlamak için yüksek kaliteli LSZH ceketli fiber optik kablolardan oluşur. MTP / MPO gövde kablolarımız fabrikada test edilmiş ve test raporları ile birlikte önceden test edilmiş ve paketlenmiştir. Ayrıca kablo uzunlukları gibi Özelleştirilmiş Hizmet de sağlıyoruz, bu arada 40G / 100G MTP / MPO kablo çözümleri mevcuttur.

Avantajı:
~ İthal üretim ve test ekipmanları: EXFO IL & RL Tester / Domaille Taşlama Makinesi / SENKO 3D Interferometre
~ Oldukça yüksek geri dönüş kaybı: ≥45dB
~ 5 Yıllık Tecrübe Ar-Ge Ekibi
~ Özel Üretim ve Servis
~ 40G / 100G Veri Merkezi Çözümü
Uygulama:
1) Veri iletişim ağı
2) Optik sistem erişim ağı
3) Depolama alanı ağı fiber kanalı
4) Yüksek yoğunluklu mimariler
Teknik özellikler:
model Tek mod Çok modlu
Polonya PC, APC PC
Ekleme kaybı Standart ≤0.7dB ≤0.6dB
Elite düşük kayıp ≤0.35dB ≤0.35dB
Geri dönüş kaybı PC≥50dB; APC≥60dB ≥30dB
Test dalga boyu 1310/1550 850 / 1310nm
Dayanıklılık (500 eşleşme) ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ 70 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
Yangına dayanıklı IEC 60794-2-30
Fiber tipi OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Kordon tipi 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 çekirdekli
Kablo çapı 3.0mm (8 veya 12 veya 24 çekirdekli)
Kablo ceketi LSZH, OFNR, OFNP
Uzunluk (M) 0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m

Ürünler

MPO Patch Cord

Şirket profili
Shenzhen Angnet Technology Co., Ltd.
Onaylı Tedarikçi
Trust Seal Verified Suplier
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir