Ürün ayrıntıları Menşe yeri Shenzhen, Çin
Marka adı ANGNET/OEM
Model numarası MPO Patch Cord
Ödeme & teslimat koşulları Min sipariş miktarı 10 adet
Fiyat 7~38USD/PCS
Ambalaj bilgileri 1pcs/çanta
Ödeme koşulları Western Union, MoneyGram, l/c, D/A, D/P
Yetenek temini 200000pcs/ay
Özellikleri ve detayları Ürün adı: MPO fiber optik patch kablosu
bağlayıcı: MPO veya OVP
Polonyalı Tipi: UPC veya APC
Fiber sayımı: 12 ~ 144 çekirdekli
Fiber türü: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
Cinsiyet: Erkek veya kadın
Ceket renk: Sarı / Aqua / Pembe
Ekleme kaybı: ≤0.35dB
Dönüş kaybı: ≥20dB
Ürün Açıklaması >
Bunları da beğenebilirsin
Gigabit Ethernet için 50/125 OM3 Y Tipi MPO Yama Kablosu 2x12 Fiber MPO 24 Fiber'e

Gigabit Ethernet için 50/125 OM3 Y Tipi MPO Yama Kablosu 2x12 Fiber MPO 24 Fiber'e

MPO Fiber Optik Yama Kablosu Yüksek Yoğunluklu LC, Pembe 12LC MPO Gövde Kablo

MPO Fiber Optik Yama Kablosu Yüksek Yoğunluklu LC, Pembe 12LC MPO Gövde Kablo

Veri Merkezi İçin Multimode 50/125 OM2 MPO Patch Cord OM2 MPO - SC Breakout Kablosu

Veri Merkezi İçin Multimode 50/125 OM2 MPO Patch Cord OM2 MPO - SC Breakout Kablosu

Depolama Alanı Ağı için SC / APC için Tek Mod 12 Fiberler Mpo Breakout Kablo MPO

Depolama Alanı Ağı için SC / APC için Tek Mod 12 Fiberler Mpo Breakout Kablo MPO

Şirket profili
Shenzhen Angnet Technology Co., Ltd.
Onaylı Tedarikçi
Trust Seal Verified Suplier
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir