Pasif Optik Ağ için Dengeli Tek Modlu Fiber Splitter 2 x 16

Pasif Optik Ağ için Dengeli 2 16 PLC Splitter Tek modlu 2x16 PLC Splitter

2x16 PLC Splitter, 2 sinyal girişini 16 çıkışa böler veya birleştirir.

Düzlemsel ışık dalgası devresi (PLC) splitter, silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir çeşit optik güç yönetim cihazıdır. Küçük boyut, yüksek güvenilirlik, geniş çalışma dalgaboyu aralığı ve kanaldan kanala iyi bir bütünlük sağlar ve optik sinyal güç ayırmasını gerçekleştirmek için PON ağlarında kullanılır. Angnet, 1x2, 1x4, 1x8, 1x16,1x32, 1x64 mini tip PLC splitter ve 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, 2x64 mini modül PLC ayırıcılar dahil olmak üzere çeşitli 1xN ve 2xN PLC ayırıcıları sağlar.

Özellik:

1. Düşük ekleme kaybı, Düşük PDL ve Yüksek güvenilirlik

2. Yüksek geri dönüş kaybı ve İyi tekrarlanabilirlik

3. Geniş dalga boyu aralığı

4. Mükemmel kanaldan kanala tekdüzelik

4. Çalışma ortamı: -40ºC ila + 85ºC

Teknik Özellikler (1XN):

Liman Bağışı 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2x64
Çalışma dalgaboyu (nm) 1260 ~ 1650
Ekleme Kaybı (dB) Tipik 3.8 7.2 10.6 14 16.8 20.8
maksimum 4.2 7.8 11.2 14.6 17.9 21,5
Kanal Düzgünlüğü (dB) 1 1.4 1.5 2.0 2.5 2.5
PDL (dB) 0.2 0.2 0.4 0.4 0.4 0.5
WDL (dB) 0.6 0.6 0.8 0.8 0.8 1
TDL (-40 ° C ~ 85 ° C) (dB) 0.5 0.5 0.5 0.8 0.8 1
Fan çıkışı için boyutlar (mm) 60 (L), X7, (W), X4 (lH) 80 (L) X12 (W), X4 (lH) 80 (L) X20 (W) X6, (H)
RL (dB) > 50dB
Yönelme (dB) > 55dB
Fiber türü G652D
Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40 ° C ~ 85 ° C

Uygulama:

1. LAN, WAN ve Metro Ağları

2. FTTH projesi ve FTTX Dağıtımları

3. CATV Sistemi

4. GPON, EPON

5. Fiber Optik Test Cihazları

6. Data-Base İletim Genişbant Net

Sipariş Bilgileri:

Liman Yapılandırması Paket tarzı Fiber türü Fiber Çapı Bağlayıcı Pigtail Uzunluğu
Giriş çıkış Giriş çıkış
1 × 2 Çıplak türü G657A1 250um Yok 0.5m
1 x 4 Engelleme Türü G657A2 900um SC / APC 1m
1 x 8 Fanout Türü G652D 2.0mm SC / UPC 1.5m
1 x 16 ABS Kutusu 3.0mm LC / APC 2m
1 x 32 Slot Kutusu LC / UPC 3m
1 x 64 LGX Kutusu FC / APC Özelleştirilmiş
2 × 2 Tepsi türü FC / UPC
2 x 4 Duvara Monte Kutu ST / UPC
2 x 8 1U 19 ”Raf Takılı Özelleştirilmiş
2 x 16
2 x 32
2 x 64

SSS

Ödeme

Büyük siparişler için, T / T, L / C ve E-kredi hatları sunulmaktadır.

Küçük siparişler için kredi kartları kabul edilir.

Nakliye ve Teslimat

Ürünleri 7-12 gün içinde göndereceğiz.

Hava yoluyla küçük veya konteynerle büyük siparişler gönderiyoruz.

İade ve garanti

Tüm ürünler dışarı gemi önce test edilmiştir

Tüm ürünler 5 yıl garantilidir. İnsan yapımı bir problem yoksa, sizin için özgürce değiştireceğiz veya tamir edeceğiz.

Biz en iyi satış sonrası hizmeti sahibiz. Herhangi bir sorun olursa, ekibimiz müşterilerimiz için çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Ürünler

Fiber optik bölücü

Şirket profili
Shenzhen Angnet Technology Co., Ltd.
Onaylı Tedarikçi
Trust Seal Verified Suplier
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir